24.8 C
Skopje
Wednesday, July 28, 2021

Карлеуша на снимање се појави во чизми од 1290 долари

Најчитани вести

Во новата сезона на „Ѕвездите на Гранд“ Карлеуша повторно се појави на снимање и привлече огромно внимание со стајлингот.

Новата сезона ќе почне да се емитува од 21 септември.Пејачката се појави на снимање во чизми од 1.295 долари, вистинска ситница.

Погледнете ја: 

Повеќе вести

- Advertisement -spot_img

Најнови вести