14.8 C
Skopje
Tuesday, October 19, 2021

Карлеуша на летување во вилата на Поповиќ – директорот на Гранд го угости нејзиното семејство во Опатија

Најчитани вести

Јелена Карлеуша отпатувала со семејството на годишен одмор после прославата на својот 41. роденден и тоа во полн состав, затоа што сега е присутен и нејзиниот сопруг Душко Тошиќ. Меѓутоа, овој пат таа одлучила да се види и со Саша Поповиќ.

Пријателите од „Ѕвездите на Гранд“ се сретнале во Опатија, а Поповиќ ги забавувал ќерките на Карлеуша, Атина и Ника./press24.mk/

Погледнете како сите заедно се забавуваат:

Повеќе вести

- Advertisement -spot_img

Најнови вести

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com