19.8 C
Skopje
Tuesday, July 5, 2022

Карлеуша: „Најдете мотивација и нека пукнат хејтерите“

Најчитани вести

Јелена Карлеуша важи за една од најзгодните и најнегуваните пејачки на балканската естрада, која секогаш се труди да изгледа најдобро што може, а очигледно во тоа и успева.

Во последно време сè почести беа коментарите дека значајно ја подобрила својата фигура, а не изостанаа ни обвинувањата дека вешто користи фотошоп и со него ги дотерува фотографиите кои ги објавува на Инстаграм.

Но, таа откри дека нештата не се такви и дека всушност посетува нутриционист и строго се придржува на пропишаните правила.

„Важно е сами да одлучите дека сакате здраво да се храните, затоа што ако некој ве тера, ќе си останете дебели свињи“, напиша таа на Инстаграм.

Потоа додала дека како и секој „суетен Лав“, се решила на ваков чекор кога сопругот ѝ забележал дека е здебелена. За крај на сите им порача:

„Се гледаме на плажа, јас ќе носам микро бикини!“

Повеќе вести

- Advertisement -spot_img

Најнови вести

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com