18.8 C
Skopje
Tuesday, September 27, 2022

Карлеуша конечно призна: Душко не сака што постојано се фотографирам гола

Најчитани вести

Пејачката Јелена Карлеуша и нејзиниот сопруг Душко Тошиќ станаа сопственици на вила од 2,5 милиони евра во Дедиње, која ја купија од Драган Стојковиќ Пикси.

Пејачката одговарајќи на новиарки прашања за „Телеграф.рс“ откри дали нејзиното семејство се преселило во новиот дом

– Сè уште не се преселив, куќата допрва треба да се реновира, но не можам да одолеам да не сликам, бидејќи куќата е навистина убава. Дворот е убав и мислам дека ќе биде рај за Атина и Ника, тие заслужуваат да имаат детство во толку убав амбиент – рече Јелена.

Карлеуша се шегуваше дека ќе се разведе од една причина.

– Конечно ќе имам голем гардеробер, затоа што дури и не можам да се свртам во оваа куќа. Поконкретно, сите соби ми станаа гардероба, Душко нема каде да ги стави своите работи. Ако тој се разведе за нешто, ќе се разведе за тоа “, рече Карлеуша низ насмевка.

Лифтот и огледалото и се омилени до домот, затоа што таму се прават добри фотографии, додека омилената соба на Душко, како што вели пејачката, има магија

– Претпоставувам дека тоа е спалната соба. Засега, имаме една, а таму се случува магијата – открива Карлеуша.

Јелена секогаш е провокативна, а сега јавно призна што на нејзиниот сопруг му пречи од нејзиниот стил и фотографии.

– Вели дека постојано се сликам голи и тоа повеќе нема смисла. Не сака едноставно – заклучи пејачката.

Повеќе вести

- Advertisement -spot_img

Најнови вести

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com