18.8 C
Skopje
Thursday, July 7, 2022

Карлеуша како секси Баба Мраз: Објави фотка во долна облека

Најчитани вести

Јелена Карлеуша им ја разгоре фантазија на бројните фанови со новата фотографија што ја објави на социјалните мрежи. Позира во минијатурна проѕирна долна облека, а на главата носи новогодишна капа.

„Мил, Дедо Мраз, можам да објаснам“, напишала познатата пејачка.

Фановите ја затрупале со коментари и и порачале дека изгледа многу добро.

Еве ја и фотката.

Повеќе вести

- Advertisement -spot_img

Најнови вести

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com