30.8 C
Skopje
Monday, July 4, 2022

Карлеуша: Да можам, би ја избришала оваа година од животот

Најчитани вести

Српски „Телеграф“ ја праша Јелена Карлеуша дали ако има магично стапче, би променила нешто на самиот крај од оваа година.

Сосема очекувано, таа изјавила дека ако е можно, би ја вратила целата година и би сакала да заборави дека воопшто ѝ се случила.

Пред сè, потсетуваме дека оваа година таа ја изгуби мајка си Дивна, која почина по долго боледување од рак. Ова многу ја погоди Јелена, која секојдневно го посетува нејзиниот гроб.

Од друга страна, во текот на 2019 медиумите постојано „измислуваа“ скандали на нејзина сметка, правејќи сензации од приватниот живот, особено кога беше во прашање нејзиниот брак и наводната афера до Огњен Врањеш.

Токму поради ова, Јелена сака да заборави дека 2019 воопшто се случила.

Повеќе вести

- Advertisement -spot_img

Најнови вести

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com