13.8 C
Skopje
Sunday, September 19, 2021

Карлеуша го покажа гигантското деколте – фановите забележаа и нешто друго

Најчитани вести

Јелена Карлеуша после долго време објави свои нови фотографии и снимки, а не гледаа сите само во деколтето.

Пејачката се прошета во црн фустан, стави перика, па покажа како изгледа на Инстаграм. Она што сите го забележаа, освен деколтетот, е тоа дека нејзината ќерка Атина се повеќе личи на неа./press24.mk

Повеќе вести

- Advertisement -spot_img

Најнови вести

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com