20 C
Skopje
Friday, May 14, 2021

Карлеуша во црвен фустан ги истакна облините

Најчитани вести

Јелена Карлеуша топлите денови ги користи до максимум. Освен што е разголена постојано, таа ужива и во природата, а сега објави и видео на кое храни лебеди.

Во „врел“ црвен фустан, кој ги истакнал нејзините облини, пејачката уживаше во сончевиот ден.

Погледнете ја:

Повеќе вести

- Advertisement -spot_img

Најнови вести