21.8 C
Skopje
Thursday, May 26, 2022

Карлеуша во црвен фустан ги истакна облините

Најчитани вести

Јелена Карлеуша топлите денови ги користи до максимум. Освен што е разголена постојано, таа ужива и во природата, а сега објави и видео на кое храни лебеди.

Во „врел“ црвен фустан, кој ги истакнал нејзините облини, пејачката уживаше во сончевиот ден.

Погледнете ја:

Повеќе вести

- Advertisement -spot_img

Најнови вести

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com