18.8 C
Skopje
Thursday, August 18, 2022

Карлеуша во тесно трико се пофали со новата фигура- „Време е за промена“

Најчитани вести

Јелена Карлеуша веќе се пофали на социјалните мрежи дека заено со Ника започнале диета.

Пред неколку дена објави дека Ниак добила парфеми како награда од нутриционистката, а мама не добила ништо бидејќи не била послушна, но се чини дека сега се поправи и почна сериозно да си ја сфаќа работата.

Имено Карлеуша сега на Инатаграм објави кусо видо на кое таа е облечена во тесно трико, па напиша дека е време за помени:

-После подолго време со вишок килограми, брза храна…телото ми станува подобро.

Оваа година беше тешка на секој можен начин, па само се опуштив. Сега е време да се превземе контрола во мојот живот, моето тело и здравје“ напиша Карлеуша на Инстаграм.

Повеќе вести

- Advertisement -spot_img

Најнови вести

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com