24.8 C
Skopje
Wednesday, July 28, 2021

Карлеуша во провокативно издание покажа премногу

Најчитани вести

Јелена Карлеуша се сними во најновата комбинација, а јасно се гледа дека не носи долна облека. Пејачката облекла црн џемпер кој го искомбинирала со златно здолниште, а од страните има само врвки.

На снимката која ја објавила на Инстаграм покажала дека не носи долна облека и многумина изненадила со овој потег.

Погледнете ја: 

Повеќе вести

- Advertisement -spot_img

Најнови вести