8.8 C
Skopje
Friday, December 9, 2022

Карлеуша во златно „Версаче“ од 750 евра

Најчитани вести

Пејачката Јелена Карлеуша на концертот во Макарска ги изненади фановите со нова колекција „Версаче“. Се работи за златно боби и марама во кое совршено доаѓаат до израз нејзините облини.

Обожавателите веднаш проверија колку тоа чини. Се работи за уникатно парче кое на интернет се продава за цена од 750 евра./pressingtv.mk

Повеќе вести

- Advertisement -spot_img

Најнови вести