Home » Карди Би со микрофон удри обожавател на настап во Лондон

Карди Би со микрофон удри обожавател на настап во Лондон

by Журнал.мк

Раперката Карди Би со микрофон удри обожавател на настап во Лондон. На видеото објавено на Тик Ток се гледа како раперката е во близина на публиката додека рапува, а обезбедувањето ја држи за рамена додека раперката се обидува да се поврзе со публиката.

Одеднаш Карди Би го подава микрофонот кон публиката да ги довршат стиховите, кога еден од нејзините фанови се доближува поблиску до неа.

На снимката се гледа како Карди нагло го прекинува својот настап, го крева микрофонот и замавнува кон еден од фановите. Публиката на ова реагираше со овации за раперката.

https://youtu.be/gtJYIA373HU

You may also like

About Us

Журнал МК е независен информативен портал.

Адреса: 8 Ударна Бригада 20б, Скопје, МК
Телефон: + 389 2 3217 815
Email: info @ zurnal.mk

@2022 – All Right Reserved. Designed and Developed by Anet.com.mk

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More