21.8 C
Skopje
Sunday, August 14, 2022

Карди Би на романтичен одмор во Мексико

Најчитани вести

Карди Би ужива во романтично бегство во Мексико со сопругот Офсет и нивната двегодишна ќерка.

А во понеделникот, раперката сподели повеќе фотографии од одморот, и на повеќето од нив позира во розова комбинација топ и здолниште на модната куќа „Балман“.

Необичниот кросовер-топ открива длабоко деколте, додека здолништето во целата должина замотана околу телото, се отвора на горниот дел од бутот.

Повеќе вести

- Advertisement -spot_img

Најнови вести

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com