17.8 C
Skopje
Sunday, March 26, 2023

Кардашианс платија 300.000 долари за 30 Ролекс часовници: Ќе бидете воодушевени кога ќе слушнете на кому им ги поклонија!

Најчитани вести

-20сезона 14 година! О Боже, не можеме да веруваме дека денес е последниот дел од снимањето на реалното шоу „KUWTK“ – напиша Ким Кардашиан

Членовите на семејството Кардашијан потрошија 300.000 долари на 30 часовници Ролекс за да му се заблагодарат на тимот што работеше на реалното шоу „Keeping Up With The Kardashians“, што ги направи славни и им донесе огромно богатство.

Имено, славните сестри сакаа да бидат многу дарежливи откако ја снимаа последната епизода од 20-тата сезона на шоуто за нивните животи. Тимот работи на ТВ-проектот од 2007 година, а Кортни (41), Ким (40), Клои (36) и мама Крис (65) одлучија да му се заблагодарат на целиот тим во петокот вечерта кога се финализираше снимањето. Семејството Кардашиан- Џенер им се заблагодари на сите, а потоа одржа говор во кој им посака сè најдобро на своите сега веќе поранешни соработници, а потоа им подари скапоцени часовници.

Дел од вработените во емисијата велат дека работеле сите овие години бидејќи им било забавно да работат со ова семејство. Подароците, наводно, предизвикале многу солзи радост, возбуда и благодарност кај членовите на телевизиската екипа.

– 20 сезони, 14 години. О, Боже, не можеме да веруваме дека денес е последниот дел од снимањето на емисијата „KUWTK“. Минатата сезона пристигнува наскоро на „Е!“ канал – напиша Ким на Инстаграм. Сепак, мама Крис неодамна објави дека славните убавици ќе започнат нов формат што наскоро ќе се прикаже на друга телевизија.

– Возбудена сум што го објавувам нашето ново повеќегодишно партнерство со Хулу и Стар и сè што следи во 2021 година – напиша Крис, а фановите со ентузијазам ги прифатија новите вести затоа што, како што велат, тие сè уште сакаат да ги гледаат овие убавици на телевизија.

Најнови вести