17.8 C
Skopje
Wednesday, August 17, 2022

Кардашианс го запалија Инстаграм, следбениците не можат да одлучат која е подобра!

Најчитани вести

Старлетите се соблекоа и ги воодушевија фановите!

Откако Кортни Кардашијан објави серија голи фотографии на кои беше сама или со своите сестри и ги воодушеви сите со својата волшебна фигура на 41 година, Ким ги покажа и своите облини.

Најпознатата старлета позираше во минијатурен костим за капење и собра скоро три милиони лајкови, а во коментарите имаше полемика за изгледот на славните сестри.

Верните обожаватели на семејството Кардашиан не можеа да одлучат која од нив е позгодна, но и која има подобри фотографии во костим за капење.

Погледнете ја Ким, но и Кортни, Клои и Кендал во летните изданија!

Повеќе вести

- Advertisement -spot_img

Најнови вести

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com