7.8 C
Skopje
Saturday, October 23, 2021

Кампањата на СДСМ почнува во Битола, завршува во Куманово

Најчитани вести

Караванот „Најдоброто за мојата општина“ утре ги започнува своите активности во рамки на кампањата за претстојните локални избори, соопшти СДСМ.

Утрешниот централен настан е закажан во Битола во 20 часот, а претходно караванот ќе биде со граѓаните на Демир Хисар.

Повеќе вести

- Advertisement -spot_img

Најнови вести

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com