21.8 C
Skopje
Saturday, July 2, 2022

Калиопи се опушти повеќе од што треба? Нашата поп-дива очигледно има проблеми со килограмите!

Најчитани вести

Ако сакаме да се сме искрени, нашата поп-дива Калиопи Букле отсекогаш мака мачела со килограмите.

Но, исто така сме биле сведоци дека имало денови кога таа навистина изгледала тип-топ кога било во прашање физичкиот изглед.

Но доклку сега го разгледате нејзиниот профил на Инстаграм прво нешто што може ќе забележите се фотографиите на кои се гледа вишокот килограми кај пејачката.

Погледнете:

Повеќе вести

- Advertisement -spot_img

Најнови вести

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com