17.8 C
Skopje
Saturday, August 13, 2022

Како Северина се подготвува за турнејата?

Најчитани вести

Пејачката Северина Којиќ (47) интензивно работи на подготовките за својата голема турнеја, а дел од атмосферата го објави на својот Инстаграм профил.

Некои се зачудија како Северина и на танц пробите е тип-топ дотерана.

Следбениците на Инстаграм ја натрупа со позитивни коментари. Северина организира турнеја и за почеток ги најави концертите во Сплит, Белград, Загреб и Љубљана.

Веќе извесно време кружат шпекулации за нејзиниот финансики крах и брачната криза, но Северина за тоа не се огласува./slobodenpecat.mk

Повеќе вести

- Advertisement -spot_img

Најнови вести

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com