21.8 C
Skopje
Thursday, May 26, 2022

Како да има 21 година на својот 38- ми роденден: Иванка Трамп воодушеви

Најчитани вести

„Среќен роденден Иванка, прекрасна си и голема инспирација на жените“, и понатаму изгледаш како да имаш 21 година“, „Каква природна убавина“ – беа некои од коментарите под фотографијата која ја сподели Иванка Трамп на Инстаграм. 

 Токму на најзиниот 38- ми роденден реши да се фотографира без грам шминка и мора да признаеме дека изгледа убаво, негувано и свежо. 

Обожавателите не ја иневерија. И направија видео со исечоци од нејзината политичка кариера а таа им се заблагодери и го сподели записот.

Повеќе вести

- Advertisement -spot_img

Најнови вести

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com