14.8 C
Skopje
Saturday, October 23, 2021

Како Бритни ја прослави СЛОБОДАТА?

Најчитани вести

Откако беше објавена веста дека таткото на Бритни одлучил да се повлече од старателството, Бритни Спирс конечно е слободна. Таа на својот профил на Инстаграм објави видео на кое танцува, а фановите се полни со поддршка.

– Можете да го видите последниот танц во црвениот топ. Среќна сум додека играм, тоа ме прави да се чувствувам слободно. Не сум сигурна зошто сум толку внимателен … Можеби тоа е поради скршеното стапало. Но, без оглед на тоа, сепак се чувствувам како да лебдам додека играм – напиша таа.

„Бритни, конечно си слободна“, „Само танцувај, го сакаме тоа!“, „Те сакаме“, „Таа е слободна“, „Ние сме многу среќни за тебе“, беа само некои од коментарите.

Повеќе вести

- Advertisement -spot_img

Најнови вести

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com