18.8 C
Skopje
Tuesday, September 27, 2022

И Џенифер Лопез може да згреши: Овој фустан ни нејзе не ѝ стои добро

Најчитани вести

На доделувањето на наградите што го организираше Академијата за филмска уметност и наука, Џенифер Лопез се појави во тоалета која остави впечаток на сите присутни, ама за жал, негативен.

Иако навикнавме да воодушевува на црвениот тепих, за ова појавување одбра фустан кој повеќе личи на „предимензионирано здолниште“.

Profimedia

Фустанот е претесен околу градите, па нејзината фигура изгледа чудно. Многумина коментираа дека изгледа како да облекла вреќа.

Profimedia

Единствено околу што се согласија модните критичари е дека бојата на фустанот е полн погодок, а доби пофалби и за интересната фризура.

Сепак, општиот впечаток е дека таа може многу подобро./slobodenpecat.mk

Повеќе вести

- Advertisement -spot_img

Најнови вести

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com