8.8 C
Skopje
Saturday, March 25, 2023

И Шарлиз Терон во Хрватска на одмор е превземен

Најчитани вести

Хрватска и оваа година е едан од најпопопуларните дестинации меѓу холивудските ѕвезди. После Бон Џови, Силвестер Сталоне со семејството, Новак Ѓоковиќ, Селма Хаек и Овен Вилсон (снимаа филм), Хајди Клум, дизајнерот Александар Ванг, Роналдо,  актерот Неил Патрик Харис, Томи Хилфигер, но и принцот Алберт од Монако, на летување е и актерката Шарлиз Терон.

Таа со својата ќерка е на островот Хвар, а неодамна беа на вечера во еден елитен ресторан.

Од ресторанот објавија и видео : „Моментот кога Шарлиз Терон ќе рече дека било супер!“. Текстот И Шарлиз Терон во Хрватска на одмор е превземен од Reporter.mk.

Најнови вести