17.8 C
Skopje
Wednesday, August 17, 2022

И ТАА Е НА ЛИСТАТА Кети Холмс и Бредли Купер имаа љубовна врска?

Најчитани вести

Дали 41-годишната актерка Кети Холмс и 45-годишниот оскаровец Бредли Купер навистина биле во врска минатата година? Ова е најновото тврдење на некои светски медиуми кои се занимаваат со познати личности, а сега „Озборувачот полицаец“ испита дали е вистина дека Холмс и Купер биле тајни љубовници во текот на февруари минатата година.

Според магазинот NW, двојката наводно се видела повторно во Њујорк, а неименуван извор тогаш за магазинот изјавил дека живеат само на неколку блока оддалечени. ‘Еден ден налетаа едни на други во еден локален бар. Тие разговараа, како што прават добри познаници. Кејти подоцна им соопштила на своите пријатели дека тој го побарал нејзиниот број, но дека не очекува ништо да се случи меѓу нив двајцата.

Сепак, тоа не е ни приближно до вистината. Кети Холмс, поранешната сопруга на Том Круз со кого ја има 14-годишната ќерка Сурие, од пролетта се дружеше со италијанскиот готвач Емилио Витол, а нивното интензивно дружење наскоро прерасна во врска толку сериозна што се шпекулира веќе некое време.

Повеќе вести

- Advertisement -spot_img

Најнови вести

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com