17.8 C
Skopje
Wednesday, August 17, 2022

И не му веруваа: Раперот вгради дијамант на челото ФОТО

Најчитани вести

Тој неодамна на своите следбеници на својот профил на Твитер им соопшти дека штеди неколку години за дијамант чија цена е околу 24 милиони долари.

Како што објасни, дури и да го продаде целиот свој имот, тој не би можел да го купи одеднаш.


Тој објави фотографија на која напиша „Време е“, најавувајќи дека навистина ќе го стави во челото.

Многумина, на социјалните мрежи, се сомневаа дека навистина ќе го сторат тоа, но се чини дека раперот го одржа својот збор, како што можете да видите на фотографијата подолу.

Повеќе вести

- Advertisement -spot_img

Најнови вести

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com