32.8 C
Skopje
Monday, August 8, 2022

И на 50 години е една од најпосакуваните жени во светот

Најчитани вести

На 54 години, Елизабет Харли изгледа толку добро што никој не размислува за нејзината возраст. Манекенката и актерка се уште е меѓу најпосакуваните жени во светот и е многу горда на тоа. Таа изгледа совршено во црвено бикини./zazabava.com/i

Повеќе вести

- Advertisement -spot_img

Најнови вести

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com