14.8 C
Skopje
Saturday, October 23, 2021

И Деми Мур пристигна на Јадранот- се одмора на тераса во Дубровник

Најчитани вести

Актерката ужива во Вила Агаве. Снимена е на терасата со пријателите Ерик Бутербау и Патрик Хилгарт. Деми, која е добро расположена, ужива во разговор со своите пријатели, а малку порано е снимена како се сонча и ужива во книга.

ADVERTISING

Инаку, Деми објави фотографија на својот профил на Инстаграм, поради што многу луѓе брзо сфатија дека е во Хрватска.

„Неделно селфи“, напишала таа во описот на фотографијата на која позира на тераса покрај морето, а придружниците веднаш почнаа да пишуваат дека во позадина се гледа хрватското крајбрежје. „Дефинитивно е во Хрватска, во околината на Дубровник“, напишал нејзин фан.

Повеќе вести

- Advertisement -spot_img

Најнови вести

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com