32.8 C
Skopje
Friday, July 1, 2022

„И да ја соопштам мојата најнова одлука“ – македонската водителка реши да направи промена на имиџот

Најчитани вести

Македонската водителка Јелена Спенџарска беше често критикувана за својот стил од модниот критичар Сергеј Варошлија.

Таа сега одлучи да направи промена во својот имиџ, а тоа го соопшти и на социјалните мрежи.

Спенџарска истакна дека донела одлука косата да ја пушти и повторно да биде долга.

„И да ја соопштам мојата најнова одлука од пред 2-3 дена…одлучив повторно да ја пуштам косата“ напиша Спенџарска на „Инста стори“./press24.mk/

Повеќе вести

- Advertisement -spot_img

Најнови вести

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com