26.8 C
Skopje
Wednesday, August 10, 2022

Италијанска убавица: Моника Белучи заведува во едиторијал за „Marie Claire“

Најчитани вести

Моника Белучи привлекува погледи кон страниците на септемвриското издание на „Marie Claire“.

За едиторијалот, 54-годишната филмска дива заведува во креации од модни куќи како Dior, Alexandre Vauthier, Chanel, Max Mara, Balmain, Schiaparelli и Jean Paul Gaultier.

Фотографиите ги потпишува Џенифер Масу./femina.mk

Моника Белучи
Моника Белучи
Моника Белучи
Моника Белучи
Моника Белучи
Моника Белучи
Моника Белучи
Моника Белучи
Моника Белучи

Повеќе вести

- Advertisement -spot_img

Најнови вести

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com