27.8 C
Skopje
Sunday, July 3, 2022

Исчезна дете од тетовско

Најчитани вести

Тетово, 3 декември- Н.Б.(42) од тетовското село Челопек вчера околу 11:30 часот во СВР Тетово пријавил дека од дома се оддалечил неговиот малолетен внук.

СВР Тетово презема мерки за пронаоѓање на лицето, информира портпаролот на Марјан Јосифоски.

Повеќе вести

- Advertisement -spot_img

Најнови вести

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com