22.8 C
Skopje
Wednesday, June 16, 2021

Иста како мама: Ќерката на Хајди Клум е вистинска убавица (ФОТО)

Најчитани вести

Наследничка на познатата манекенка Хајди Клум, тргна по стапките на познатата мајка и младата Лени веќе можеме да ја видиме на насловните страници на многу познати магазин и во бројни реклами.

Фотосесијата за престижниот магазин „Вог“ досега ѝ донесе најголем успех. Многумина велат дека таа е копија на својата мајка, како поради цртите на лицето, така и поради висината и виткото тело.

Повеќе вести

- Advertisement -spot_img

Најнови вести