21.8 C
Skopje
Thursday, May 26, 2022

Исплива фотографија: Цеца Ражнатовиќ во НИВНА прегратка! Не би ја ПРЕПОЗНАЛЕ!

Најчитани вести

За пејачката Светлана Цеца Ражнатовиќ, која повеќе од триесет години е активна на балканската музичка сцена, речиси сè се знае – од деталите поврзани за нејзината богата кариера, па се до оние приватните.

Меѓутоа, тоа што повторно ги изненади нејзините фанови и привлече големо внимание се старите фотки-спомени кои малкумина досега имале прилика да ги видат.

На една од нив, настаната во родното Житораѓа, Цеца едвај има еден месец – каде е во прегратка на својата мајка Мирјана и таткото Зоран Величковиќ, а речиси никој на оваа фотографина не би можел да ја препознае.

Уверете се и сами:

Повеќе вести

- Advertisement -spot_img

Најнови вести

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com