9.8 C
Skopje
Wednesday, December 7, 2022

Ирина Шајк со слатката ќеркичка Леа во Њујорк по дефилирањето на ревии во Лондон и Милано

Најчитани вести

По модниот поход во Лондон и Милано, Ирина Шајк се врати кај ќеркичката Леа.

Атрактивната Русинка беше фотографирана додека релаксирано се шеташе со 2-годишното девојче во Њујорк.

Облечена во кошула со Star Wars и чизми, Ирина со насмевка ја гледаше веселата ќерка, која изгледаше како неодолива балерина./femina.mk

Ирина Шајк
Ирина Шајк
Ирина Шајк
Ирина Шајк
Ирина Шајк
Ирина Шајк
Ирина Шајк
Ирина Шајк
Ирина Шајк
Ирина Шајк
Ирина Шајк

33-годишниот модел беше уловен и во поспортско издание додека малата Леа носеше фустан со „Маша и Медо“.

Ирина Шајк
Ирина Шајк
Ирина Шајк
Ирина Шајк

Во изминатиов период, Ирина беше дел од повеќе ревии и забави во рамките на модните недели во Лондон и Милано. Таа дефилираше за Барбери, Версаче, Етро, Москино и Ботега Венета.

Ирина Шајк
Ирина Шајк
Ирина Шајк
Ирина Шајк
Ирина Шајк
Ирина Шајк
Ирина Шајк
Ирина Шајк
Ирина Шајк
Ирина Шајк
Ирина Шајк

Додека 

Повеќе вести

- Advertisement -spot_img

Најнови вести