32.8 C
Skopje
Friday, July 1, 2022

Ирина Шајк секси во златен корсет

Најчитани вести

Руската манекенка Ирина Шaјк се сликаше во златен корсет за насловната страница на магазинот „7 Холивуд“. Таа сликата ја објави на „Инстаграм“ и доби комплименти дека никогаш не изгледала посекси. 33-годишната манекенка од неодамна повторно почна со модните ангажмани, откако направи кратка пауза по раскинувањето со Бредли Купер. Медиумите во последно време пишуваат и дека е во врска со својот телохранител, но таа не ги потврди, ниту ги демантираше овие пишувања.

Текстот Ирина Шајк секси во златен корсет е превземен од Reporter.mk.

Повеќе вести

- Advertisement -spot_img

Најнови вести

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com