18.8 C
Skopje
Saturday, April 1, 2023

Ирина Шајк на одмор со ќеркичката: Еве зошто манекенката е една од најсексапилните мајки во светот

Најчитани вести

Една од најсексапилните мајки на светот се одмора во Шпанија. Ирина Шајк повторно покажала зошто е еден од најбараните супермодели во светот.

Убавата Ирина се одмора на шпанскиот остров Форментера. Снимена е на јахта каде со ќерката и во потесен круг од семејството и малку пријатели ужива во одморот./ubavinaizdravje.mk

Најнови вести