9.8 C
Skopje
Sunday, October 17, 2021

ИРИНА ШАЈК И КАНЈЕ ВЕСТ РАСКИНАА ПО ДВА МЕСЕЦА ВРСКА

Најчитани вести

Топ-моделот Ирина Шајк и раперот Канје Вест раскинаа по два месеца љубовна врска. Тие беа првпат сликани заедно во јуни, во Прованса, Франција, каде што го прославија роденденот на раперот. Тогаш извор близок до моделот за „Пејџ сикс“ рече дека Ирина не планира да почне врска со Канје, кој во тоа време ја почна постапката …

Повеќе вести

- Advertisement -spot_img

Најнови вести

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com