21.8 C
Skopje
Sunday, August 14, 2022

Ирина откри неверојатен трик: Верувајте ми, функвионира, вака се будиме во Русија! (ВИДЕО)

Најчитани вести

Ирина објави видео во соработка со британскиот магазин „Вог“, и ја покажа својата утринска рутина, што, меѓу другото, значи дека со ледена коцка мраз ја „буди“ кожата на лицето.

Покрај мразот, чија цел во овој ритуал е подобрување на циркулацијата и будење на кожата, Ирина додава вода од камилица и краставица на мразот.

“Верувајте ми, функционира! Секаде, на целото лице, не заборавајте на брадата. Навистина е ледено. Вака се будиме во Русија”, вели Ирина на видеото.

Повеќе вести

- Advertisement -spot_img

Најнови вести

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com