26.8 C
Skopje
Wednesday, August 10, 2022

Ирена Спировска поинаква од сите – Погледнете ја нејзината летна авантура

Најчитани вести

Додека летото сите го користат за на плажа, ТВ водителката Ирена Спировска која секогаш води здрав живот, отиде на планинарење, па сподели прекрасни фотографии.

– „ Триглав 2 864 мнв,изодени вкупно 26км,искачени 2000м висинска разлика, 12ч активно одење. Сакам пак“ напиша водителката.

Повеќе вести

- Advertisement -spot_img

Најнови вести

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com