22.8 C
Skopje
Monday, July 4, 2022

Интензивна вакцинација на населението, граѓаните поделени

Најчитани вести

Во србија веќе тече интензивна вакцинација. Иако мислењата се поделени впечаток е дека граѓаните се вакцинираат. Претежно ја преферираат руската и кинеската вакцина. Во овие вести од белград го вклучувам мишко иванов кој што прави приказ на она што се случува таму.

Повеќе вести

- Advertisement -spot_img

Најнови вести

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com