-0.2 C
Skopje
Wednesday, January 26, 2022

Индира ги изненади сите на Инстаграм со новата фотографија

Најчитани вести

Хрватската пејачка Индира Левак објави фотографија на која рацете ѝ се врзани со ланци, а објаснила и зошто е тоа така.

Некогашната членка на групата „Колонија“ објаснила дека рацете ѝ ги врзал сопругот Мирослав, за кој се омажи во јуни 2014 година. Таа на Инстаграм позираше во теретана и кратко порача:

„Кога сопругот ќе те врзе во теретана, се прашуваш која е причината?“, напишала таа и ставила емотикон кој се смее.

Повеќе вести

- Advertisement -spot_img

Најнови вести

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com