2.8 C
Skopje
Tuesday, December 7, 2021

Има тело на божица ! Не е нормално да изгледа вака на 43 години !

Најчитани вести

Никол Шерцингер го користи секој слободен момент да избега на плажа со своето момче Том Еванс, а особено ги воодушеви сите со своите најнови фотографии на Инстаграм.

Пејачката Никол Шерцингер (42) со своето момче Том Еванс избега на одмор на Хаваите, а на Инстаграм секојдневно објавува детали за нивното уживање. Со својот последен пакет фотографии, таа ја зголеми температурата на своите следбеници на таа социјална мрежа кога позираше во црно бикини со танга, што брилијантно ја оцртуваше нејзината завидна фигура.

„Одам на викенд“, напишала Никол во описот на фотографиите на кои позира на плажа. „Дали си воопшто реална?“, „Ти си прекрасна“, „Вистинска убавица“, „Беспрекорна си во тоа бикини“, се само некои од коментарите на нејзините фотографии.

Фановите редовно и велат дека таа ги прави љубоморни со своите фотографии, а на нејзиното момче веќе неколку пати му било укажано дека има навистина среќа.

Пред да започне врска со актерот и пејач Том Еванс, кој е седум години помлад, Никол се забавуваше со шест години помладиот возач на Формула, Луис Хамилтон и 13 години помладиот бугарски тенисер Григор Димитров.

Таа ја потврди својата врска со Еванс во јануари 2020 година, а интересно е што, таа претходно го исфрли неговиот бенд „ Try Star“ од натпреварувањето „Х фактор: Celebrity“, каде што е член на жирито, наводно за да ја „спаси нивната врска“.

Повеќе вести

- Advertisement -spot_img

Најнови вести

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com