19.8 C
Skopje
Thursday, June 17, 2021

Има одличен однос со Џенифер, но „се озарува кога е со него“: Оваа преубава глумица е новата девојка на Бред Пит?

Најчитани вести

Во новиот акционен трилер во режија на Дејвид Линч, главните улоги ги толкуваат Бред Пит и Сандра Булок, и како што обично се случува секогаш кога еден од најубавите мажи во историјата на Холивуд ќе застане покрај жена, брзо се разгоруваат гласини дека има нешто повеќе меѓу нив.

Наводно, Бред и Сандра одлично се согласуваат и уживаат во снимањето, а неименуван извор му открил на National Enquirer дека двајцата се во врска со години, а сега решија да ја искористат првата шанса за конечно да работат заедно. Сепак, тоа наводно не е сè …

  • Сандра се озарува секогаш кога е во близина на Бред, а некои луѓе се колнат дека ја виделе како се зацрвенува пред него – рекол анонимен извор.

Овој извор понатаму пишува дека тие двајца биле видени како шетаат заедно околу сетот, а актерката не можела да ја симне насмевката од лицето.

„Хемијата меѓу нив е експлозивна – дури и без специјални ефекти – и луѓето од тимот не можеа да не ја забележат“ – додаде изворот. – „Има многу искри и „вибрации“ за кои се зборува на снимањето. Многу пати ги виделе како се смеат заедно, што предизвика зачуденост затоа што актерите не се дружат освен ако не се сакаат многу.“

Наводно, колегите присутни на сетот ги слушнале како зборуваат за своите семејства.

  • „Бред и Сандра се сакаат и можат да се поврзат . Ги слушнаа и како зборуваат за деца“ – рече тој.
Dženifer Aniston, Sandra Bulok

Ова не е прв пат медиумите да пишуваат за врската помеѓу Бред Пит и Сандра Булок, а таа беше една од првите славни личности со кои американските таблоиди го поврзаа актерот откако се разведе од Анџелина Џоли.

Интересно е што Булок има добра врска со поранешната сопруга на Бред, Џенифер Анистон, а едно време тие јавно се шегуваа дека се во врска со актерот Тејт Донован.

„Изгледа дека тој има тип“, рече тогаш Џенифер, а потоа и двајцата нескромно се согласија дека Донован очигледно „сака талентирани, духовити, љубезни, перцептивни и дарежливи жени“.

Дали е исто со Бред, останува да видиме …

Повеќе вести

- Advertisement -spot_img

Најнови вести