33.8 C
Skopje
Wednesday, June 23, 2021

Имала проблеми со вишок тежина во бременоста, а сега сите ѝ се восхитуваат: „Како е ова можно?“

Најчитани вести

Американската актерка Ева Лонгорија и sвезда во серијата „Очајни домаќинки“ ужива во тропска изолација заедно со своето семејство, сопругот Хозе Бастон и нивниот 2-годишен син Сантијаго, а своите моменти на уживање ги споделува со 7,9 милиони следбеници на својот Инстаграм профил.

Многумина имаа можност да се воодушеват на фигурата и витката линија на овој 45-годишник, на фотографијата направена додека позира на јахта во бел, едноделен костим за капење.

„Добар ден, убавице“, „Како е можно ова“, „Честитки, уживај“, „Преубава си“, „Убава однадвор и внатре“, „Убава и секси“, рекоа нејзините следбеници.

Ева го роди синот Сантијаго пред две години, а за време на бременоста имаше проблеми со прекумерна тежина, но после тоа се посвети на брзо враќање во врвната форма, што очигледно и повеќе од што успеа во тоа.

Во последните четири месеци, Ева редовно известуваше за тренингот во карантин за коронавирус, а дома дури и постави импровизирана теретана.

Повеќе вести

- Advertisement -spot_img

Најнови вести