32.8 C
Skopje
Monday, July 4, 2022

Илјадници лајкови за неколку часа! Антониа Гиговска ја објави најпровокативната фотографија досега

Најчитани вести

Младата пејачка Антониа Гиговска очигледно има намера да го сруши интернет-сообраќајот во нашата земја со нејзината последна објава. Популарната пејачка објави провокативна фотка на која позира во црна откопчана кошула која ја искомбинирала со црни гаќички над кои има здолниште од тантела.

За кратко време, оваа фотографија на Инстаграм има илјадници лајкови, а коментарите се дека таа изгледа прекрасно!

Погледнете:

Повеќе вести

- Advertisement -spot_img

Најнови вести

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com