21.8 C
Skopje
Sunday, August 14, 2022

Изјава на премиерот Зоран Заев во живо: Ако си грешел, ќе одговараш, одговорност мора да има

Најчитани вести

Ако си грешел, ќе одговараш, одговорност мора да има, рече премиерот Зоран Заев.

https://www.facebook.com/watch/live/?v=777894779493955&ref=watch_permalink

Повеќе вести

- Advertisement -spot_img

Најнови вести

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com