21.8 C
Skopje
Sunday, August 14, 2022

Израелската актерка од „Wonder Woman“ објави среќна вест!

Најчитани вести

Убавата актерка Гал Гадот, која ја познаваме како суперхеројот „Wonder Woman“, повторно ќе стане мајка

Атрактивната 35-годишна Израелка, која еднаш ја освои титулата Мис на Израел, го чека своето трето дете, а среќната вест ја сподели со своите обожаватели на социјалните мрежи. На синоќешниот „Златен глобус“, Гал предизвика гласини за бременост појавувајќи се во бел фустан кој и ја криеше половината, а сега ја потврди среќната вест.

Инаку, акциониот филм „Wonder Woman 1984“ за време на Божиќниот викенд во киносалите ширум светот собра околу 36,1 милиони долари, што беше најголем профит на благајните на американските кина од првото затворање на почетокот на проширувањето на Ковид-19 во март, но бројките се само дел од вообичаената заработка на почетокот на дистрибуцијата на високобуџетни филмови во нормални околности.“,

Атрактивната 35-годишна Израелка, која еднаш ја освои титулата Мис на Израел, го чека своето трето дете, а среќната вест ја сподели со своите обожаватели на социјалните мрежи.

Повеќе вести

- Advertisement -spot_img

Најнови вести

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com