15.8 C
Skopje
Friday, May 27, 2022

Измама за која се замара целиот свет! Тој беше обвинет за раскинување на бракот на Ким Кардашијан и Канје Вест, а еве што вели! (ВИДЕО)

Најчитани вести

Трансродовиот јутјубер, Џефри Стар, зборуваше за гласините дека имал афера со светски познатиот рапер Канје Вест и дека тој е причината поради која Ким Кардашијан и Канје се разведуваат по шест години брак.

Во 23-минутно видео на Јутјуб, Џефри дрско ја прокоментира оваа гласина, велејќи дека сака многу високи мажи и дека никогаш не се дружел со Канје и дека сите тие шпекулации му се навистина смешни.

Дали ви личам на некој што би бил со Канје? – вели познатиот јутубер.

Погледнете ја неговата целосна реакција!

Повеќе вести

- Advertisement -spot_img

Најнови вести

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com