33.8 C
Skopje
Wednesday, June 23, 2021

ИЗЛЕГОА ЗАЕДНИЧКИ ФОТОГРАФИИ ОД ЏЕНИФЕР ЛОПЕЗ И БЕН АФЛЕК: Фотографирани додека се враќаат од одмор, таа цело време се криела

Најчитани вести

Светските медиуми не престануваат да зујат за емотивната врска помеѓу Џенифер Лопез и Бен Афлек, откако беа фотографирани заедно во автомобил додека се враќаа од романтичен викенд во Монтана.

Сега, се појавија нивните заеднички фотографии, на кои за прв пат беа видени заедно 17 години по раскинувањето, во автомобилот во кој седеа едни покрај други.

Се чини дека Лопез цело време се криела за да не ги сликаат папараците, но сепак не успеале да ги избегнат.

Инаку, актерот Бен Афлек ја запроси Џенифер во 2002 година, а потоа тие раскинаа непосредно пред венчавката во 2004 година. Останаа во контакт сите овие години.

„Се слушаме од време на време и многу ја почитувам. Зарем не е неверојатно некој да го направи својот најголем филмски хит во 50-тите?“ рече Афлек за бившата свршеница во едно интервју.

Повеќе вести

- Advertisement -spot_img

Најнови вести