18.8 C
Skopje
Thursday, August 18, 2022

Изгледа пукнала тиквата! Што се случува помеѓу Тамара Тодевска и Елена Ристеска?!

Најчитани вести

По се изгледа нешто се случува помеѓу двете колешки, пејачките Тамара Тодевска и Елена Ристеска.

Ако ги посетите нивните профили на Инстаграм и проверите дали се „следат“ една со друга, ќе се изненадите.

Ниту Тамара ја следи Елена, ниту пак Елена ја следи Тамара. Ако до вчера можевме да гледаме фотки од нивни заеднички седенки во друштво на Каролина Гочева, Весна Бејби и други познати лица на македонската јавност, повеќе не е така.

Фото: Принтскрин

Точната причина се уште не ја знаеме, но нема да се изненадиме ако пукнала тиквата помеѓу нив две. Тие и во минатото важеа за две големи ривалки кои не се „мирисаат“./slobodenpecat.mk

Повеќе вести

- Advertisement -spot_img

Најнови вести

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com