30.8 C
Skopje
Tuesday, July 27, 2021

Изгледа прекрасно: Разгледајте ја вилата на Памела Андерсон во која има споена бања и спална соба (ФОТО)

Најчитани вести

Памела Андерсон реши да се пресели во Канада со својот нов сопруг и ја стави на продажба својата вила во Малибу. Целата куќа украсена со многу белина и дрво зрачи со неодолива летна атмосфера, а особено интересна е главната спална соба, која има и бања.

Памела Андерсон купи куќа во сончевиот Малибу во 2000 година за 1,8 милиони долари, целосно ја реновираше и ја претвори во чудесна вила, а сега ја продава за многу поголема сума, 14,9 милиони долари.

Куќата се наоѓа на парцела од 580 квадратни метри со пристап до приватна плажа и има три спални и три бањи. Интересно, главната спална соба и бањата се наредени два во еден простор и имаат мијалник дури и кога се близу до креветот. За дополнителна приватност, покрај креветот може да се постави конструкција со завеса, која може да се оддели и со тоа да се оддели делот за спиење од просторијата од бањата.

Внимание привлекува и сликата што Памела ја стави во спалната соба, најпознатата русокоса на светот, Мерилин Монро. Дворот на куќата е исто толку импресивен како и ентериерот, покрај големиот базен има и бетонско џакузи, а целиот имот е опкружен со зеленило од дрвја.

Повеќе вести

- Advertisement -spot_img

Најнови вести