-2.2 C
Skopje
Sunday, January 23, 2022

Изгледа неверојатно во петтата деценија од животот – Ана објави фотографија во бикини

Најчитани вести

Пејачката Ана Станиќ која веќе влезе во петтата деценија, се соблече во бикини и ја покажа својата совршена линија.

Имено, пејачката на Инстаграм сподели фотографија од плажа и порача: „Секогаш сум последна на плажа затоа што само би гледала во море, би го слушала звукот на брановите и попат би добивала најубава попладневна боја“./press24.mk

Повеќе вести

- Advertisement -spot_img

Најнови вести

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com